Apartamenty Kraków

 ›  › Apartamenty Kraków

Mks Sparta Prudnik

Apartamenty Kraków

Apartamenty Kraków
1 vote, 3.00 avg. rating (69% score)

Apartamenty Krakow (9)Kraków to piękne miasto z długą i bogatą historią. Dawna stolica Polski, siedziba królów i miasto kościołów w jednym. Każdego roku przyjeżdżają tu setki tysięcy turystów z najdalszych zakątków świata. Magia Krakowa sprawia, że turystów na zatłoczonych uliczkach można spotkać o każdej porze dnia i nocy.

Prócz zabytków i wielu ciekawych atrakcji jakie miasto ma turystom do zaoferowania, destynację tę wyróżnia jeszcze jedna zaleta – doskonale rozwinięta baza noclegowa. W Krakowie można bez trudu znaleźć noclegi na każdą kieszeń. Turyści preferujący wysoki standard wypoczynku powinni ofert noclegowych szukać w internecie pod hasłem apartamenty Kraków. Najlepsze hotele zapewniają komfortowy wypoczynek z widokiem na Wawel. Wczasowicze o mniejszych wymaganiach i nieco skromniejszym budżecie na przytulny nocleg mogą liczyć w wielu hostelach oraz domach studenckich. Te ostatnie dla gości otwarte są w okresie wakacji studenckich, czyli od lipca do września. Pokój dwuosobowy w atrakcyjnej części miasta można w nich znaleźć już za kilkadziesiąt złotych.

Podobne wpisy o podróżach oraz turystyce:

Apartamenty Kraków Reviewed by on piątek, Kwiecień 28th, 2017 .

Kraków to piękne miasto z długą i bogatą historią. Dawna stolica Polski, siedziba królów i miasto kościołów w jednym. Każdego roku przyjeżdżają tu setki tysięcy turystów z najdalszych zakątków świata. Magia Krakowa sprawia, że turystów na zatłoczonych uliczkach można spotkać o każdej porze dnia i nocy. Prócz zabytków i wielu ciekawych atrakcji jakie miasto ma

ABOUT AUTHOR /