eurotalent brzeg

 ›  › eurotalent brzeg

Sm Prudnik

eurotalent brzeg

eurotalent brzeg
2 votes, 3.50 avg. rating (73% score)

Bory Tucholskie wakacje z dzieckiem (9)Bory Tucholskie wakacje z dzieckiem to miejsce, które sprzyja wypoczynkowi i naładowaniu akumulatorów na kolejne dni.

Jeśli chcemy uciec od zgiełku miasta i pragniemy wypocząć z rodziną
w nieco bardziej zacisznej okolicy to na pewno Bory zachwycą nas niepowtarzalnością natury, ciszą i panującym tu doskonałym mikroklimatem.
Bory to królestwo lasów, rzek i jezior. To miejsce przebywania wielu gatunków zwierząt: orła bielika, głuszca, żurawi, a także czapli siwej.

Na turystów czeka wiele atrakcji.
Jedną z nich jest Akwedukt w Fojutowie, największa tego typu inwestycja w kraju. W Cekcynie na turystów czekają imprezy i koncerty. Miłośnicy historii w leśnej głuszy odkryją stare Kurhany oraz rezerwat archeologiczny z kamiennymi kręgami w Odrach.
Bory Tucholskie wakacje z dzieckiem posiadają liczne trasy rowerowe i spacerowe.
Baza noclegowa i turystyczna jest niezwykle przyjazna dzieciom.
W wielu punktach znajdują się place zabaw. To także niezwykły raj dla grzybiarzy. Liczne rzeki i zbiorniki wodne sprzyjają także żeglarzom i wędkarzom.

Podobne wpisy o podróżach oraz turystyce:

eurotalent brzeg Reviewed by on wtorek, Lipiec 12th, 2016 .

Bory Tucholskie wakacje z dzieckiem to miejsce, które sprzyja wypoczynkowi i naładowaniu akumulatorów na kolejne dni. Jeśli chcemy uciec od zgiełku miasta i pragniemy wypocząć z rodziną w nieco bardziej zacisznej okolicy to na pewno Bory zachwycą nas niepowtarzalnością natury, ciszą i panującym tu doskonałym mikroklimatem. Bory to królestwo lasów, rzek i jezior. To miejsce

ABOUT AUTHOR /