Klubowe Mikołajki 2015

 ›  › Klubowe Mikołajki 2015

Mks Sparta Prudnik

Klubowe Mikołajki 2015

Klubowe Mikołajki 2015
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Impreza, będąca promocją zdrowego stylu życia wśród dzieci i młodzieży, odbyła się dnia 8 grudnia 2015r. na boisku Orlik przy ZSR w Prudniku. Udział w niej wzięli chłopcy zrzeszeni w klubie ?Sparta Pogoń? Prudnik z kategorii wiekowych juniorów młodszych i trampkarzy.

W organizację turnieju włączyli się rodzice naszych podopiecznych i działacze klubowi, za co im serdecznie dziękujemy.
Po zawodach działacze klubowi podziękowali wszystkim drużynom za rywalizację, a następnie wręczono chłopcom i trenerom okolicznościowe koszulki klubowe.
Zawodnicy i działacze naszego klubu mieli okazję sportowym akcentem zakończyć mijający rok oraz złożyć sobie nawzajem świąteczne i noworoczne życzenia.
Imprezę sfinansowano ze środków dotacji gminnej oraz środków własnych klubu.

W dniu 11 grudnia br. w hali „Obuwnik” w Prudniku odbędzie się kolejna impreza Mikołajkowa, tym razem dla kategorii wiekowej młodzików i młodszych, podczas której najmłodsi adepci piłkarscy ze „Sparty Pogoni” otrzymają paczki Mikołajkowe.

Podobne wpisy o podróżach oraz turystyce:

Klubowe Mikołajki 2015 Reviewed by on czwartek, Listopad 8th, 2018 .

Impreza, będąca promocją zdrowego stylu życia wśród dzieci i młodzieży, odbyła się dnia 8 grudnia 2015r. na boisku Orlik przy ZSR w Prudniku. Udział w niej wzięli chłopcy zrzeszeni w klubie ?Sparta Pogoń? Prudnik z kategorii wiekowych juniorów młodszych i trampkarzy. W organizację turnieju włączyli się rodzice naszych podopiecznych i działacze klubowi, za co im

ABOUT AUTHOR /