wydarzenia prudnik

 ›  › wydarzenia prudnik

Zsr Prudnik

wydarzenia prudnik

wydarzenia prudnik
1 vote, 4.00 avg. rating (79% score)

Grecja (7)Lato w Grecji jest to doskonały czas dla miłośników słońca! Między czerwcem a sierpniem temperatura stale rośnie i praktycznie ma się gwarancję słońca każdego dnia. Będzie niewielki lub żaden deszcz, morze jest ciepłe, a niebo jest niebieskie. Ci, którzy korzystają z tętniących życiem miejsc będą się w Grecji czuć jak w raju podczas szczytu letnich miesięcy.


Dla wielu północnych Europejczyków
czarter jachtów w Grecji w tym czasie jest idealnym rozwiązaniem. Jednak trzeba pamiętać, że ciepło przynosi swoje własne problemy. Temperatury mogą uzyskać tak wysokie, jak 40 ° C ? przez co będzie gorąco i parnie w kabinie jachtu w nocy. Kilka jachtów czarterowych w Grecji ma klimatyzację i ona będzie działać tylko wtedy, gdy jacht jest przymocowany do brzegu. Dla wielu odpowiedzią jest spać na pokładzie. Lipiec i sierpień przyniesie tłumy. Pierwsze miejsce postoju w bardziej popularnych portach może być trudne do zdobycia. Jednak mimo wszystko jest to radosny czas żeglowania dla doświadczonych żeglarzy.
źródło: http://www.yachtguru.pl/

Podobne wpisy o podróżach oraz turystyce:

wydarzenia prudnik Reviewed by on niedziela, Maj 29th, 2016 .

Lato w Grecji jest to doskonały czas dla miłośników słońca! Między czerwcem a sierpniem temperatura stale rośnie i praktycznie ma się gwarancję słońca każdego dnia. Będzie niewielki lub żaden deszcz, morze jest ciepłe, a niebo jest niebieskie. Ci, którzy korzystają z tętniących życiem miejsc będą się w Grecji czuć jak w raju podczas szczytu letnich

ABOUT AUTHOR /