sparta klub

 ›  › sparta klub

Sp4 Prudnik

sparta klub

sparta klub
1 vote, 2.00 avg. rating (59% score)

Loty do Madrytu (8)Każdy z nas szuka miejsca, w którym czułby się jak w raju. Dla wielu takim punktem na Ziemi jest Hiszpania. Kraj, w którym prawie zawsze jest piękna pogoda. Uciekają tam ludzie łaknący ciepła i dobrej zabawy, odpoczynku i zapierających dech w piersiach widoków. Dlaczego jeszcze warto odwiedzić Hiszpanię?

Po pierwsze, jest tam wiele do zwiedzania. Miasta takie jak Barcelona czy Madryt mają turystom sporo do zaoferowania. Liczne zabytki, urokliwe place i skwery, ciekawe knajpki i piękne stare budownictwo – to tylko wybrane punkty, które są obowiązkowe na hiszpańskiej mapie.

Po drugie, wspaniała kultura. Chodzi tutaj między innymi o narodowe tańce, muzykę, torreadorów, flamenco. Hiszpania słynie także z walk byków na arenie, ale powoli odchodzi się już od tego zwyczaju, ze względu na ochronę praw zwierząt.

Po trzecie – łatwo tam się dostać. Loty do Madrytu lub Barcelony z Polski odbywają się kilka razy w tygodniu. Bilety można nabyć w bardzo atrakcyjnych cenach. Jeśli nie chcemy na własną rękę planować podróży, można skorzystać z bogatej oferty biur podróży, które organizują wycieczki objazdowe po tym pięknym kraju.

Każda pora roku jest dobra na to aby pojechać do Hiszpanii. Zarówno wiosną i latem jest tam wiele do zrobienia. Jesienią i zimą temperatury są na tyle przyjemne, że wycieczki są wspaniałym pomysłem.

Podobne wpisy o podróżach oraz turystyce:

sparta klub Reviewed by on czwartek, Styczeń 12th, 2017 .

Każdy z nas szuka miejsca, w którym czułby się jak w raju. Dla wielu takim punktem na Ziemi jest Hiszpania. Kraj, w którym prawie zawsze jest piękna pogoda. Uciekają tam ludzie łaknący ciepła i dobrej zabawy, odpoczynku i zapierających dech w piersiach widoków. Dlaczego jeszcze warto odwiedzić Hiszpanię? Po pierwsze, jest tam wiele do zwiedzania.

ABOUT AUTHOR /