Loty na Teneryfe

 ›  › Loty na Teneryfe

Sparta hurtownia

Loty na Teneryfe

Loty na Teneryfe
1 vote, 2.00 avg. rating (59% score)

Jeżeli chciałbyś pojechać na piękną wyspę, to bardzo dobrym wyborem jest Teneryfa, na której znajdują się urokliwe plaże, ale także inne wspaniałe atrakcje, jak np. Park Narodowy Teide czy też wygasły wulkan. Dla osób chcących oszczędzić na podróży korzystnym rozwiązaniem są tanie loty na Teneryfe, które można znaleźć w ofercie pewnej liczby linii lotniczych w naszym państwie.

Warto wiedzieć, że na Teneryfie są położone dwa główne lotniska znajdujące się na północnej oraz południowej stronie wyspy i to tam odbywają się przyloty. Jeżeli pobyt na tej wyspie nie przekracza okresu 90 dni, to obywatele Unii Europejskiej, a więc też i Polacy, nie potrzebują wizy. Należy też zwrócić uwagę na to, że u niektórych przewoźników lotniczych występują specjalne promocje na loty na Teneryfe. Często dotyczą one wyjazdów grupowych. Dlatego jeżeli dana osoba zamierza wyjechać razem z rodziną lub przyjaciółmi, to powinna skorzystać z takiej oferty, gdyż dzięki temu może zaoszczędzić nawet całkiem sporą kwotę pieniężną.

Podobne wpisy o podróżach oraz turystyce:

Loty na Teneryfe Reviewed by on środa, Sierpień 2nd, 2017 .

Jeżeli chciałbyś pojechać na piękną wyspę, to bardzo dobrym wyborem jest Teneryfa, na której znajdują się urokliwe plaże, ale także inne wspaniałe atrakcje, jak np. Park Narodowy Teide czy też wygasły wulkan. Dla osób chcących oszczędzić na podróży korzystnym rozwiązaniem są tanie loty na Teneryfe, które można znaleźć w ofercie pewnej liczby linii lotniczych w

ABOUT AUTHOR /