Wtorek, 19 - Czerwiec 2018r. Solenizanci: Gerwazy, Protazy, Romuald, Sylwia
Pogoda. Temperatura: 23oC.
ikona ikona ikona ikona
Tutaj jesteś:  Strona główna  |  Aktualności i wydarzenia

Współfinansowanie działalności sportowej Sparty z dotacji gminnej

Działalność sportowa Sparty Prudnik jest współfinansowana przez Gminę Prudnik, w ramach wspierania przez samorząd prudnicki 2 zadań realizowanych przez nasz klub w 2015r. Pierwsze zadanie pn. \"Rozwój Piłki Nożnej Dzieci i Młodzieży Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych\" Gmina Prudnik dofinansowała w kwocie 10 000,00 zł. Drugie zadanie pn.: \"Piłka Nożna Dzieci i Młodzieży Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych\" - działalność profilaktyczna- Gmina dofinansowała w kwocie 15 000,00 zł.

Ze środków pochodzących z dotacji gminnej nasz klub pokryje koszty udziału w rozgrywakch ligowych, w postaci opłat za transport oraz opłat sędziowskich i związkowych. Ponadto zakupimy niezbędny sprzęt sportowy i opłacimy wynagrodzenie trenerów klubowych. Ze środków gminnych  pokryjemy również koszty organizacji lokalnych imprez sportowych. Oprócz dotacji gminnej klub pozyskuje na swoją działalnosć statutową środki z innych źródeł, w tym od sponsorów oraz od uczestników działań.

Powrót

www.spartaprudnik.pl (licznik odwiedzin wskazuje: 761855)
« do góry
MKS „Sparta” Prudnik to klub uczniowski nastawiony nie tylko na osiąganie wyników sportowych, ale przede wszystkim mający na celu wychowawcze i profilaktyczne oddziaływanie na swoich podopiecznych.
Wszelkie prawa zastrzeżone dla
Sparta Prudnik

Projekt i wykonanie serwisu:
Stanisław Stadnicki.
WebInspiracje
Dane kontaktowe
Sparta Prudnik
e-mail: spartaprudnik@wp.pl
Swoje mecze klub rozgrywa na stadionie położonym
w byłych koszarach wojskowych,
przy ulicy Włoskiej 10 w Prudniku.