Wtorek, 19 - Czerwiec 2018r. Solenizanci: Gerwazy, Protazy, Romuald, Sylwia
Pogoda. Temperatura: 23oC.
ikona ikona ikona ikona
Tutaj jesteś:  Strona główna  |  Aktualności i wydarzenia

Turniej Familijny na Sparcie. Zakończenie sezonu 2014/2015.

Na zakończenie obecnego sezonu i oczywiście roku szkolnego działacze MKS ?Sparta? Prudnik zorganizowali Turniej Familijny z udziałem wszystkich zawodników naszego Klubu. Połączone drużyny juniorów młodszych i trampkarzy rozegrały turniej, w którym zmierzyły się z ekipami ?Hattricka? Głuchołazy, ?Polonii? Pogórze i ?Chemika? Kędzierzyn ?Koźle.

Turniej wygrali podopieczni trenera Nowackiego ze „Sparty”  przed „Chemikiem”,  „Hattrickiem” i „Polonią”.

Drużyny rozegrały turniej w systemie „każdy z każdym” osiągając wyniki:

SPARTA PRUDNIK –HATTRICK  GŁUCHOŁAZY                                  4:1

POLONIA POGÓRZE – CHEMIK KĘDZIERZYN – KOŹLE                    O:1

SPARTA PRUDNIK – POLONIA POGÓRZE                                          2:0

CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE – HATTRICK GŁUCHOLAZY               3:2

SPARTA PRUDNIK – CHEMIK KEDZIERZYN-KOŹLE                           1:1

POLONIA POGÓRZE – HATTRICK GŁUCHOŁAZY                              0:4

 

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Jakub Sajewicz z prudnickiej SPARTY, najlepszym bramkarzem Konrad Karbownik z CHEMIKA, a królem strzelców z 3 trafieniami Michał Matyjas z HATTRICKA. Wszyscy trzej otrzymali okolicznościowe statuetki. Kapitanowie wszystkich drużyn otrzymali z rąk Prezesa SPARTY puchary za udział.

Przy okazji wręczania pucharów dla uczestników turnieju, uhonorowani zostali pamiątkowymi statuetkami zawodnicy Sparty kończący wiek juniora młodszego i tym samym przygodę piłkarską w naszym klubie. Uhonorowani zostali: Jakub Sajewicz, Jakub Gacek, Patryk Gach, Marcel Strzelecki, Dawid Zioła i Damian Laszczak.  Życzymy naszym wychowankom dalszego rozwoju piłkarskiej kariery i sukcesów sportowych w następnych klubach.

W przerwie turnieju młodzicy Sparty rozegrali towarzyski mecz z kolegami Łąki Prudnickiej. Był to rewanż za mecz obydwu zespołów, który odbył się przed tygodniem w Łące. Obydwie drużyny zostały uhonorowane okolicznościowymi pucharami.

 

 

Podsumowując cały turniej należy podkreślić, że zarówno na boisku jak i na trybunach panowała wspaniała sportowa atmosfera. Działacze klubowi i rodzice aktywnie dopingowali swoje pociechy, tworząc tym samym niecodzienne widowisko sportowe.

 

Z okazji wakacji życzymy wszystkim zawodnikom Sparty i zaprzyjaźnionych z nami klubów udanego wypoczynku oraz sukcesów w nowym sezonie.

 

 

 

Powrót

www.spartaprudnik.pl (licznik odwiedzin wskazuje: 761854)
« do góry
MKS „Sparta” Prudnik to klub uczniowski nastawiony nie tylko na osiąganie wyników sportowych, ale przede wszystkim mający na celu wychowawcze i profilaktyczne oddziaływanie na swoich podopiecznych.
Wszelkie prawa zastrzeżone dla
Sparta Prudnik

Projekt i wykonanie serwisu:
Stanisław Stadnicki.
WebInspiracje
Dane kontaktowe
Sparta Prudnik
e-mail: spartaprudnik@wp.pl
Swoje mecze klub rozgrywa na stadionie położonym
w byłych koszarach wojskowych,
przy ulicy Włoskiej 10 w Prudniku.