Wtorek, 19 - Czerwiec 2018r. Solenizanci: Gerwazy, Protazy, Romuald, Sylwia
Pogoda. Temperatura: 23oC.
ikona ikona ikona ikona
Tutaj jesteś:  Strona główna  |  Aktualności i wydarzenia

Klubowe Mikołajki 2015

Impreza, będąca promocją zdrowego stylu życia wśród dzieci i młodzieży, odbyła się dnia 8 grudnia 2015r. na boisku Orlik przy ZSR w Prudniku. Udział w niej wzięli chłopcy zrzeszeni w klubie ?Sparta Pogoń? Prudnik z kategorii wiekowych juniorów młodszych i trampkarzy.

W organizację turnieju włączyli  się  rodzice naszych podopiecznych  i działacze klubowi, za co im serdecznie dziękujemy.
Po zawodach działacze klubowi podziękowali wszystkim drużynom   za rywalizację, a następnie wręczono chłopcom i trenerom okolicznościowe koszulki klubowe.
Zawodnicy  i działacze naszego klubu mieli okazję sportowym akcentem zakończyć mijający rok oraz złożyć sobie nawzajem świąteczne i noworoczne życzenia.
Imprezę sfinansowano ze środków dotacji gminnej oraz środków własnych klubu.


W dniu 11 grudnia br. w hali „Obuwnik” w Prudniku odbędzie się kolejna impreza Mikołajkowa, tym razem  dla kategorii wiekowej młodzików  i młodszych, podczas której najmłodsi adepci piłkarscy ze „Sparty Pogoni” otrzymają paczki Mikołajkowe.
 

Powrót

www.spartaprudnik.pl (licznik odwiedzin wskazuje: 761863)
« do góry
MKS „Sparta” Prudnik to klub uczniowski nastawiony nie tylko na osiąganie wyników sportowych, ale przede wszystkim mający na celu wychowawcze i profilaktyczne oddziaływanie na swoich podopiecznych.
Wszelkie prawa zastrzeżone dla
Sparta Prudnik

Projekt i wykonanie serwisu:
Stanisław Stadnicki.
WebInspiracje
Dane kontaktowe
Sparta Prudnik
e-mail: spartaprudnik@wp.pl
Swoje mecze klub rozgrywa na stadionie położonym
w byłych koszarach wojskowych,
przy ulicy Włoskiej 10 w Prudniku.