Wtorek, 19 - Czerwiec 2018r. Solenizanci: Gerwazy, Protazy, Romuald, Sylwia
Pogoda. Temperatura: 23oC.
ikona ikona ikona ikona
Tutaj jesteś:  Strona główna  |  Aktualności i wydarzenia

Aktualności

« poprzednia strona |    1   ,  2  , (...)  6  , (...)  11  , (...)  14  , (...)  18  ,  19   | następna strona »
News
MKS SPARTA POGOŃ PRUDNIK w ramach współpracy sportowej z Gminą Prudnik otrzymała dotację na realizację dwóch zadań pod wspólną nazwą.: \\\\\"Piłka nożna dzieci i młodzieży szkół podstawowych i gimnazjalnych\\\\\". Na pierwsze zadanie, realizowane od 25 stycznia 2016r., nasz Klub otrzymał z Gminy Prudnik wsparcie w wysokości 10 000,00 zł. Na drugie zadanie Klub otrzymał, w ramach podpisanej w dniu 29 marca br. umowy wsparcie ze strony Gminy Prudnik w wysokości 20 000,00 zł.
[Data publikacji informacji: Wtorek, 5 - Kwiecień 2016r. ]
News
Zarząd MKS \"Sparta Pogoń\" Prudnik składa wszystkim zawodnikom, działaczom i sympatykom naszego Klubu najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności, spełnienia najskrytszych marzeń oraz Świąt Bożegonarodzenia w ciszy, spokoju i cieple domowego ogniska. Niech ten nadchodzący Nowy Rok przyniesie nam wiele sukcesów i satysfakcji z prowadzonej działalności na rzecz rozwoju naszej dyscypliny sportowej.
[Data publikacji informacji: Czwartek, 24 - Grudzień 2015r. ]
News
Impreza, będąca promocją zdrowego stylu życia wśród dzieci i młodzieży, odbyła się dnia 8 grudnia 2015r. na boisku Orlik przy ZSR w Prudniku. Udział w niej wzięli chłopcy zrzeszeni w klubie ?Sparta Pogoń? Prudnik z kategorii wiekowych juniorów młodszych i trampkarzy.
[Data publikacji informacji: Czwartek, 10 - Grudzień 2015r. ]
News
Na zakończenie obecnego sezonu i oczywiście roku szkolnego działacze MKS ?Sparta? Prudnik zorganizowali Turniej Familijny z udziałem wszystkich zawodników naszego Klubu. Połączone drużyny juniorów młodszych i trampkarzy rozegrały turniej, w którym zmierzyły się z ekipami ?Hattricka? Głuchołazy, ?Polonii? Pogórze i ?Chemika? Kędzierzyn ?Koźle.
[Data publikacji informacji: Czwartek, 2 - Lipiec 2015r. ]
News
Podopieczni Piotra Adamczyka na rozgrywanym w dniu 13.06.2015r. w Racławicach Śl. Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej Chłopców zajęli 5 lokatę, pokonując zespół Głogówka 1:0 i remisując 1:1 z Dytmarowem. W turnieju wygrali chłopcy z czeskiego Zatora, a udział w nim wzięły jeszcze 2 drużyny z Racławic Ślaskich.
[Data publikacji informacji: Poniedziałek, 15 - Czerwiec 2015r. ]
News
Zawody odbędą się w najbliższą niedzielę 14 czerwca 2015r. w Kędzierzynie Koźlu. Organizatorem imprezy, na którą została zaproszona drużyna naszych trampkarzy, jest miejscowy Klub Sportowy \"Chemik\" . W turnieju wezmą udział oprócz gospodarzy i prudnickiej Sparty m.in. Polonia Bytom, OKS Olesno, Unia Racibórz, Koksownik Zdzieszowice, Piast Strzelce Opolskie.
[Data publikacji informacji: Piątek, 12 - Czerwiec 2015r. ]
News
Działalność sportowa Sparty Prudnik jest współfinansowana przez Gminę Prudnik, w ramach wspierania przez samorząd prudnicki 2 zadań realizowanych przez nasz klub w 2015r. Pierwsze zadanie pn. \"Rozwój Piłki Nożnej Dzieci i Młodzieży Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych\" Gmina Prudnik dofinansowała w kwocie 10 000,00 zł. Drugie zadanie pn.: \"Piłka Nożna Dzieci i Młodzieży Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych\" - działalność profilaktyczna- Gmina dofinansowała w kwocie 15 000,00 zł.
[Data publikacji informacji: Wtorek, 3 - Marzec 2015r. ]
« poprzednia strona |    1   ,  2  , (...)  6  , (...)  11  , (...)  14  , (...)  18  ,  19   | następna strona »
www.spartaprudnik.pl (licznik odwiedzin wskazuje: 761830)
« do góry
MKS „Sparta” Prudnik to klub uczniowski nastawiony nie tylko na osiąganie wyników sportowych, ale przede wszystkim mający na celu wychowawcze i profilaktyczne oddziaływanie na swoich podopiecznych.
Wszelkie prawa zastrzeżone dla
Sparta Prudnik

Projekt i wykonanie serwisu:
Stanisław Stadnicki.
WebInspiracje
Dane kontaktowe
Sparta Prudnik
e-mail: spartaprudnik@wp.pl
Swoje mecze klub rozgrywa na stadionie położonym
w byłych koszarach wojskowych,
przy ulicy Włoskiej 10 w Prudniku.